Doprava Doprava

sociálních služeb. (PDF)

UPOZORNĚNÍ !!!
ON-LINE SLUŽBA SE NACHÁZÍ V REŽIMU TESTOVÁNÍ

Omlouváme se občanům za případné nesrovnalosti či chyby provozovaného systému.
Děkujeme za pochopení.

UPOZORNĚNÍ ŽADATELŮM O PAS NEBO OBČANSKÝ PRŮKAZ
Doporučujeme občanům využít naše pracoviště v Praze 1, Biskupská 7, kde jsou v současnosti relativně krátké čekací doby na podání žádostí o pas či občanský průkaz.
Nejvhodnější doba k návštěvě je v současné době v období od 10,00 do 14,30. (pondělí až čtvrtek)

ON-LINE SLUŽBA JE POUZE PRO PRACOVIŠTĚ STARÁ BOLESLAV
- evidence motorových vozidel
- evidence řidičů, řidičské průkazy, dovozy, přestavby, stavby vozidel
- autoškoly, přezkušování řidičů
- občanské průkazy, cestovní doklady - podání, výdej pasů

Zde se lze objednat  na přesný časový termín  k odbavení na našem úřadu. Je nutné objednávku pečlivě vyplnit, bez vyplnění údajů o objednávajícím nebude objednávka možná. Pokud při objednání zadáte číslo mobilního telefonu, bude Vám zaslána SMS zpráva - připomenutí objednání den před objednaným termínem s údaji o objednání.  Objednat na evidenci vozidel se může jen vlastník, nebo provozovatel vozidla. Při objednání na určitý čas se dostavte nejpozději 5 minut před tímto časem s platným přiděleným PIN pro vydání pořadového lístku. Po uplynutí počáteční doby objednání systém ruší PIN a objednání je automaticky zrušeno.  Osoby provádějící změnu v rámci zprostředkování na základě plné moci druhých stran  nebudou přes internetové objednání odbaveny.

Z kultury

26.04.2014 - Jezdecké závody v Hluchově

Areál Jezdeckého klubu Stará Boleslav v Hluchově - Staré Boleslavi sobota 26. dubna 2014 - soutěže ZZ - ZL

Pro zvětšení písma stiskněte CTRL + (u PC) nebo CMD + (u Apple).

Střední Polabí

Anketní otázka

V „Aktualitách“ pod názvem Digitalizovat naše kina? je popis situace našich kin. Mají se naše kina („kamenné“ v Brandýse a letní v Boleslavi) vybavit digitální technologií, aby mohly promítat filmy dnes distribuované pouze v digitální podobě?

ano [75%]
ano

ne [25%]
ne

Celkem hlasů: 751

Důležité telefony

Městský úřad
Telefonní seznam naleznete zde.

Informační centrum

Městská policie

Policie ČR: 158

Hasiči: 150