Doprava Doprava

sociálních služeb. (PDF)

UPOZORNĚNÍ !!!
ON-LINE SLUŽBA  JE Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ MIMO PROVOZ

Omlouváme se občanům za tuto nepříjemnost.
Děkujeme za pochopení.

UPOZORNĚNÍ NA UZAVŘENÍ PRACOVIŠTĚ ODDĚLENÍ DOPRAVNĚ SPRÁVNÍCH AGEND - ÚSEK EVIDENCE ŘIDIČŮ OD 8. DO 15.SRPNA 2014 [pdf,41kB]

Upozorňujeme, že 4. září 2014 budou z technických důvodů uzavřena pracoviště úseků občanských průkazů, pasů, evidence obyvatel, registru vozidel a evidence řidičů na pracovišti na Mariánském náměstí ve Staré Boleslavi

UPOZORNĚNÍ ŽADATELŮM O PAS NEBO OBČANSKÝ PRŮKAZ
Doporučujeme občanům využít naše pracoviště v Praze 1, Biskupská 7, kde jsou v současnosti relativně krátké čekací doby na podání žádostí o pas či občanský průkaz.
Nejvhodnější doba k návštěvě je v současné době v období od 10,00 do 14,30. (pondělí až čtvrtek)

ON-LINE SLUŽBA JE POUZE PRO PRACOVIŠTĚ STARÁ BOLESLAV
- evidence motorových vozidel
- evidence řidičů, řidičské průkazy, dovozy, přestavby, stavby vozidel
- autoškoly, přezkušování řidičů
- občanské průkazy, cestovní doklady - podání, výdej pasů

Zde se lze objednat  na přesný časový termín  k odbavení na našem úřadu. Je nutné objednávku pečlivě vyplnit, bez vyplnění údajů o objednávajícím nebude objednávka možná. Pokud při objednání zadáte číslo mobilního telefonu, bude Vám zaslána SMS zpráva - připomenutí objednání den před objednaným termínem s údaji o objednání.  Objednat na evidenci vozidel se může jen vlastník, nebo provozovatel vozidla. Při objednání na určitý čas se dostavte nejpozději 5 minut před tímto časem s platným přiděleným PIN pro vydání pořadového lístku. Po uplynutí počáteční doby objednání systém ruší PIN a objednání je automaticky zrušeno.  Osoby provádějící změnu v rámci zprostředkování na základě plné moci druhých stran  nebudou přes internetové objednání odbaveny.

Z kultury

28.08.2014 - LETNÍ PROMÍTÁNÍ CESTOVATELŮ

Pořadatel: Marcel Hrdlička zve na akci LETNÍ PROMÍTÁNÍ CESTOVATELŮ dne 28.8.2014 na brandýském zámku 19.30 hod. Radim Uzel, sexuolog SEX NAPŘÍČ KONTINENTY Uznávaný gynekolog, který fantasticky popularizuje sexuologii, nám přijde povyprávět o sexu ve světě (Afrika, Čína, Chile, Austrálie)... 20.40 hod. Marcel Hrdlička&Jan Poduška ISLAND Island je neuvěřitelně krásná a zvláštní země. Jeho severská příroda patří k tomu nejzajímavějšímu, co můžete na cestách po světě vidět. Pod Islandem se ze žhavého nitra Země pomalu vynořují a formují zemské desky, láva sopek je fascinující, jeho povrch zdobí mohutné ledovce, ze kterých se valí voda v neuvěřitelné síle... Předprodej vstupenek v Infocentru Brandýs n. L. Objednávky na tel. 602610788. Cena vstupenek: 150 Kč V případě nepříznivého počasí bude program přesunut do budovy zámku.

Pro zvětšení písma stiskněte CTRL + (u PC) nebo CMD + (u Apple).

Anketní otázka

Momentálně nemáme žádnou anketní otázku

.. [92%]
..

Celkem hlasů: 142

Důležité telefony

Městský úřad
Telefonní seznam naleznete zde.

Informační centrum

Městská policie

Policie ČR: 158

Hasiči: 150