Doprava Doprava

sociálních služeb. (PDF)

UPOZORNĚNÍ !!!
ON-LINE SLUŽBA SE NACHÁZÍ V REŽIMU TESTOVÁNÍ

Omlouváme se občanům za případné nesrovnalosti či chyby provozovaného systému.
Děkujeme za pochopení.

UPOZORNĚNÍ ŽADATELŮM O PAS NEBO OBČANSKÝ PRŮKAZ
Doporučujeme občanům využít naše pracoviště v Praze 1, Biskupská 7, kde jsou v současnosti relativně krátké čekací doby na podání žádostí o pas či občanský průkaz.
Nejvhodnější doba k návštěvě je v současné době v období od 10,00 do 14,30. (pondělí až čtvrtek)

ON-LINE SLUŽBA JE POUZE PRO PRACOVIŠTĚ STARÁ BOLESLAV
- evidence motorových vozidel
- evidence řidičů, řidičské průkazy, dovozy, přestavby, stavby vozidel
- autoškoly, přezkušování řidičů
- občanské průkazy, cestovní doklady - podání, výdej pasů

Zde se lze objednat  na přesný časový termín  k odbavení na našem úřadu. Je nutné objednávku pečlivě vyplnit, bez vyplnění údajů o objednávajícím nebude objednávka možná. Pokud při objednání zadáte číslo mobilního telefonu, bude Vám zaslána SMS zpráva - připomenutí objednání den před objednaným termínem s údaji o objednání.  Objednat na evidenci vozidel se může jen vlastník, nebo provozovatel vozidla. Při objednání na určitý čas se dostavte nejpozději 5 minut před tímto časem s platným přiděleným PIN pro vydání pořadového lístku. Po uplynutí počáteční doby objednání systém ruší PIN a objednání je automaticky zrušeno.  Osoby provádějící změnu v rámci zprostředkování na základě plné moci druhých stran  nebudou přes internetové objednání odbaveny.

Z kultury

22.04.2014 - Skončila ekonomická krize nebo si jen vybírá oddechový čas? - debata

Debata nad otázkami současného vývoje ekonomiky na téma Skončila ekonomická krize nebo si jen vybírá oddechový čas? úterý 22. dubna od 18.30 hodin brandýský zámek Diskutovat budou tři významní ekonomové: Ing. et Ing. Jan Skopeček, člen výkonné rady ODS a předseda regionálního sdružení Středočeský kraj Prof. Ing. Josef Šíma, PhD., rektor vysoké školy CEVRO Institut PhDr. Ing. Jiří Weigl, CSc., výkonný ředitel Institutu Václava Klause Debatu bude moderovat Ing. Jaroslav Vomastek, MBA. Využijte příležitost seznámit se s názory renomovaných ekonomů spjatých s naším městem. Akce se koná pod záštitou starosty města Ing. Ondřeje Přenosila.

Pro zvětšení písma stiskněte CTRL + (u PC) nebo CMD + (u Apple).

Střední Polabí

Anketní otázka

V „Aktualitách“ pod názvem Digitalizovat naše kina? je popis situace našich kin. Mají se naše kina („kamenné“ v Brandýse a letní v Boleslavi) vybavit digitální technologií, aby mohly promítat filmy dnes distribuované pouze v digitální podobě?

ano [77%]
ano

ne [23%]
ne

Celkem hlasů: 702

Důležité telefony

Městský úřad
Telefonní seznam naleznete zde.

Informační centrum

Městská policie

Policie ČR: 158

Hasiči: 150